Grupowe
spływy kajakowe

Indywidualny spływ kajakowy to świetny pomysł na przeżycie wspaniałej przygody. Tylko Ty i dzika przyroda Suwalszczyzny. Cisza, spokój, oddalone od szlaków kajakowych siedziby ludzkie tworzą niesamowity klimat i dają szansę na pełny odpoczynek. Spływaj indywidualnie kajakiem najpiękniejszymi polskimi rzekami – Czarną Hańczą, Rospudą, czy Marychą. My pomożemy Ci zorganizować Twój wymarzony spływ.

Zapraszamy – KAJAKI STRUMYK.
Grupowy SPływ Kajakowy

Zapraszamy do strumyka

Spływy Grupowe

Zapraszamy do STRUMYKA na fantastyczne spływy grupowe rzekami:

 

  • Czarną Hańczą
  • Rospudą
  • Marychą


Wyprawa na urokliwą Suwalszczyznę to kapitalny pomysł na wspólne spędzenie czasu. Proponujemy zorganizowane, grupowe spływy kajakowe najbardziej urokliwymi rzekami północnej Polski: Czarną Hańczą, Marychą i Rospudą. Firma ”Strumyk” organizuje spływy grupowe dla wycieczek zorganizowanych, firm, instytucji, szkół. Przed przybyciem prosimy o wcześniejszy kontakt, dzięki czemu pomożemy zorganizować ciekawe trasy spływów kajakowych i dodatkowe atrakcje, które umilą Państwu pobyt w naszej okolicy.

Zapraszamy szkoły i instytucje edukacyjne do organizowania wyjazdów na spływy kajakowe.

Zapewniamy pełną logistykę, posiadamy odpowiednią bazę sprzętową oraz doświadczenie.

Na terenie naszego ośrodka istnieje możliwość rozbicia namiotów, bądź wynajmu pokoi noclegowych w ośrodku gościnnym. Organizujemy ogniska z kiełbaskami, posiadamy własną wypożyczalnię rowerów (w tym rowerów dla dzieci).

Zorganizowaliśmy już wiele spływów dla szkół (tak dla dzieciaków jak i pracowników szkół) zawsze miło witamy uczniów i ich opiekunów, gwarantując wszystkim niezapomnianą zabawę i chwile z przyrodą, które zawsze pozostaną w pamięci.

Spływy kajakowe dla firm.


Zastanawiacie się nad programem integracyjnym dla pracowników firm? Zorganizowany spływ kajakowy dla firm, w połączeniu z pełnym wyżywieniem i zakwaterowaniem (w pokojach w naszym gospodarstwie agroturystycznym, bądź na polu namiotowym), to pomysł, który spodoba się wszystkim.

Suwalszczyzna to urokliwe tereny, dziewicza przyroda, możliwość obcowania z naturą, której pracownikom dużych firm, zapracowanym i ciągle w biegu, może brakować.

Zapraszamy do kontaktu – udzielimy wszystkich odpowiedzi, doradzimy jak rozplanować wyjazd, by możliwie efektywnie realizować cele integracyjne i wypoczynkowe.

Cena zorganizowania spływu grupowego

Zadzwoń do nas i : Zapytaj o cenę !

Masz pytania? Prosimy o kontakt
STRUMYK Zobacz naszą bazę

 

STRUMYK – tu zaczyna się Czarna Hańcza

KAJAKI STRUMYK już od ponad 10 lat organizujemy spływy kajakowe najpiękniejszymi rzekami Suwalszczyzny:

  • Czarną Hańczą
  • Rospudą
  • Marychą

Nasza baza kajakowa znajduje się w Burdeniszkach na Suwalszczyźnie nad rzeką Czarną Hańczą. To tu Czarna Hańcza łączy się z jeziorem Wigry, co daje Państwu możliwość rozpoczęcia spływu kajakowego w najbardiej dogodnym miejscu.

Nasza oferta obejmuje kompleksową organizację spływów kajakowych najpiękniejszymi rzekami Suwalszczyzny, czyli Rospudą, Czarną Hańczą i maleńką, ale urokliwą rzeką Marychą, a dodatkowo poszerzamy naszą ofertę o organizację spływów kajakowych na Litwie rzeką Biała Hańcza. Serdecznie zapraszamy gości z całej Polski i z zagranicy, mamy już wieloletnie doświadczenie w organizowaniu spływów kajakowych tak dla turystów indywidualnych, jak i dla rodzin z dziećmi oraz grup zorganizowanych, w tym firm i szkół.

Zapraszamy do kontaktu i rezerwowania miejsc na spływy KAJAKI-STRUMYK.