Kajaki-Strumyk
łódź elektryczna

Poruszaj się cicho, szybko i bezszelestnie po Czarnej Hańczy i jeziorze Wigry łodzią elektryczną. To efektywny i ekologiczny sposób zwiedzania najpiękniejszych zakątków Suwalszczyzny.

Łódź elektryczna Kajaki-Strumyk

Zapraszamy do strumyka

Wypożycz łódź elektryczną

Dla wielbicieli przyrody, chcących zwiedzać Czarną Hańczę i jezioro Wigry w sposób cichy, ekologiczny i wygodny oferujemy nowoczesną łódź elektryczną.

Łódź jest 4-5 osobowa, posiada silnik elektryczny, wygodne miękkie siedzenia oraz pokład słoneczny do leżenia.

Patent na tego typu łódź nie jest wymagany.

Oferujemy możliwość wypożyczenia łodzi na co najmniej 4 godziny (na krócej nie wypożyczamy).

Cena wypożyczenia łodzi elektrycznej to 60,00 zł za godzinę. Oferujemy możliwość wypożyczenia łodzi na co najmniej 4 godziny (na krócej nie wypożyczamy).

Cena Wypożyczenia łodzi elektrycznej

Teraz tylko: 60,00 zł/ za godzinę

Masz pytania? Zadzwoń
Kajaki Strumyk
STRUMYK Zobacz naszą łódź

 

STRUMYK – tu zaczyna się Czarna Hańcza

KAJAKI STRUMYK już od ponad 10 lat organizujemy spływy kajakowe najpiękniejszymi rzekami Suwalszczyzny:

  • Czarną Hańczą
  • Rospudą
  • Marychą

Nasza baza kajakowa znajduje się w Burdeniszkach na Suwalszczyźnie nad rzeką Czarną Hańczą. To tu Czarna Hańcza łączy się z jeziorem Wigry, co daje Państwu możliwość rozpoczęcia spływu kajakowego w najbardiej dogodnym miejscu.

Nasza oferta obejmuje kompleksową organizację spływów kajakowych najpiękniejszymi rzekami Suwalszczyzny, czyli Rospudą, Czarną Hańczą i maleńką, ale urokliwą rzeką Marychą, a dodatkowo poszerzamy naszą ofertę o organizację spływów kajakowych na Litwie rzeką Biała Hańcza. Serdecznie zapraszamy gości z całej Polski i z zagranicy, mamy już wieloletnie doświadczenie w organizowaniu spływów kajakowych tak dla turystów indywidualnych, jak i dla rodzin z dziećmi oraz grup zorganizowanych, w tym firm i szkół.

Zapraszamy do kontaktu i rezerwowania miejsc na spływy KAJAKI-STRUMYK.