Kajaki 1-osobowe
cennik

Poniżej prezentujemy aktualny cennik (data aktualizacji cen na rok 2023) wypożyczalni kajaków na spływy kajakowe. Istnieje też możliwość, po wcześniejszym ustaleniu, wypożyczenia i dowozu sprzętu na inne lokalizacje.


UWAGA ! Cena obejmuje wypożyczenie kajaka wraz z osprzętem (wiosła, kamizelki)
kajaki 1-osobowe cennik

Zapraszamy do strumyka

Zobacz cennik wypożyczenia kajaków 1-osobowych

Kajak jednoosobowy Roteko Jett – cena 40,00 zł/dzień 

Kajak JETT to doskonała propozycja dla indywidualnych użytkowników ceniących sobie niezależność. Wyprofilowane dno pozwala poczuć się pewnie w kajaku. Smukła sylwetka powoduje, że kajak pozwala na rozwinięcie relatywnie dużych prędkości zachowując równocześnie nadany kierunek. Powoduje to, że pływanie na spokojnych wodach, dla których model ten jest przeznaczony, nie jest nudne. Specjalnie wyprofilowana stępka ułatwia bezpieczne pokonywanie przeszkód (zejście z przeszkody), dając frajdę przy zachowaniu poczucie bezpieczeństwa nawet mniej zaawansowanym kajakarzom. Umożliwia to również wykorzystanie JETT’a na spływach rzecznych. Niezaprzeczalnym atutem jest stosunkowo niewielka waga umożliwiająca samodzielne przenoszenie kajaka czy jego załadunek na dach samochodu jak również super wygodne siedzenia.

Wymiary: Długość – 400 cm Szerokość max – 70 cm Waga – 28 kg

Cena 40,00 zł za dzień powyżej 3 dni

55,00 zł poniżej 3 dni

 

1. DUŻY KOKPIT: bezpieczeństwo i łatwość w przypadku gdy musimy ewakuować się z kajaka na przeszkodzie, łatwo można schować się do wnętrza kajaka gdy przepływamy pod mostkiem czy niskim drzewem.
2. PROFIL DZIOBU I PŁASKIE DNO: kajak łatwo wchodzi na przeszkodę i nie traci stabilności przy prześlizgiwaniu się po niej.
3. SKORUPA Z MOCNEGO POLIETYLENU: świetny na kamieniste rzeki – poradzi sobie doskonale na zwałkach.

 Kajak posiada pełne wyposażenie tj. grodzie, olinowanie, mapnik, gumy na luku, podnóżki.
Specyfikacja:
 •     Długość: 4200 mm
 •     Szerokość: 620 mm
 •     Waga(wersja standard): 28 kg
 •     Rozmiary kokpitu (mm): 910 x 510
 •     Pojemność bagażowa zamknięta: 150 L
 •     Max waga kajakarza: 130 kg
Aquarius Trek Kajak polietylenowy

Cena 40,00 zł za dzień 

55,00 zł za dzień poniżej trzech dni

 
Duży kokpit, wraz z profilowanym siedzeniem, zapewniają nie tylko wygodę, ale i bezpieczeństwo. W przypadku przeprawy pod konarem drzewa, czy niskim mostkiem, bez problemu schowamy się wewnątrz kajaka, natomiast w przypadku wywrotki z łatwością się z niego wysuniemy, by móc wypłynąć. Przed zagrożeniami spod wody chroni nas mocne, płaskie dno, wraz z wyprofilowanym dziobem. Skorupa z mocnego polietylenu zapewni nam odporność na uszkodzenia, nawet w przypadku zderzenia z kamieniem, natomiast odpowiedni kształt sprawi, że zamiast wywrócić się, łatwo wejdzie i ześlizgnie się z każdej przeszkody. Jeśli zaś chodzi o utrzymywanie stabilnego kursu – tutaj z pomocą przychodzi nam płaskie dno, wraz z podłużnymi wgłębieniami, poprawiającymi sterowność.

Specyfikacja techniczna

 

 • DŁUGOŚĆ (mm): 3850

 • SZEROKOŚĆ (mm): 680

 • WAGA (wersja standard): 26 kg

 • ROZMIARY KOKPITU (mm): 940 x 540

 • POJEMNOŚĆ BAGAŻOWA ZAMKNIĘTA (TYŁ): 80l

 • MAX WAGA KAJAKARZA: 120 kgZnalezione obrazy dla zapytania traper kajak

Kajaki 1-osobowe cennik

Cena wypożyczenia kajaka na dobę: już od 40,00 zł *

*W cenniku powyżej sprawdź warunki i szczegółowe ceny wypożyczenia kajaków.

Masz pytania? Prosimy o kontakt
STRUMYK Zobacz naszą bazę

 

STRUMYK – tu zaczyna się Czarna Hańcza

KAJAKI STRUMYK już od ponad 10 lat organizujemy spływy kajakowe najpiękniejszymi rzekami Suwalszczyzny:

 • Czarną Hańczą
 • Rospudą
 • Marychą

Nasza baza kajakowa znajduje się w Burdeniszkach na Suwalszczyźnie nad rzeką Czarną Hańczą. To tu Czarna Hańcza łączy się z jeziorem Wigry, co daje Państwu możliwość rozpoczęcia spływu kajakowego w najbardiej dogodnym miejscu.

Nasza oferta obejmuje kompleksową organizację spływów kajakowych najpiękniejszymi rzekami Suwalszczyzny, czyli Rospudą, Czarną Hańczą i maleńką, ale urokliwą rzeką Marychą, a dodatkowo poszerzamy naszą ofertę o organizację spływów kajakowych na Litwie rzeką Biała Hańcza. Serdecznie zapraszamy gości z całej Polski i z zagranicy, mamy już wieloletnie doświadczenie w organizowaniu spływów kajakowych tak dla turystów indywidualnych, jak i dla rodzin z dziećmi oraz grup zorganizowanych, w tym firm i szkół.

Zapraszamy do kontaktu i rezerwowania miejsc na spływy KAJAKI-STRUMYK.