o nas
kajaki-strumyk

Od ponad 20 lat organizujemy spływy kajakowe najpiękniejszymi polskimi rzekami – Czarną Hańczą, Rospudą i Marychą. Oferujemy kompleksową organizację spływów kajakowych, transport z i na miejsce spływu, zakwaterowanie w naszej bazie agroturystycznej i organizację posiłków. Dodatkowo możemy zaoferować wynajem łodzi elektrycznej, rowerów oraz mobilną saunę parową. Zapraszamy Kajaki – Strumyk.

spływy w Kajaki-Strumyk

Zapraszamy do strumyka

Witamy serdecznie w Strumyku!

Nasza rodzinna firma zajmuje się agroturystyką od ponad 20 lat. Najpierw w swoich usługach oferowaliśmy pokoje noclegowe wraz z wyżywieniem, z czasem pojawiła się wypożyczalnia rowerów wraz z wypożyczalnią kajaków. Pomagamy w organizacji spływów kajakowych najpiękniejszymi rzekami Suwalszczyzny: Czarną Hańczą, Rospudą i Marychą. Ofertę tą niedawno poszerzyliśmy o saunę, która jest relaksem dla duszy i ciała.

Baza kajakowa

Lata doświadczeń spowodowały że mamy bazę kajakową na najwyższym poziomie, jesteśmy w stanie obsługiwać turystów indywidualnych, rodziny z dziećmi oraz duże wycieczki zorganizowane (dla szkół, czy zakładów pracy). Pomagamy realizować zaplanowane spływy i trasy, bądź doradzamy, o ile ktoś jeszcze nie zdecydował gdzie i kiedy najlepiej rozpocząć spływ. Bazując na naszych doświadczeniach i opiniach turystów, którzy spływ ukończyli, dobieramy dla Państwa najciekawsze trasy i najbardziej urokliwe miejsca. Dbamy też o organizację imprez związanych ze spływami (noclegi, ogniska, imprezy integracyjne).

Usługi dodatkowe

Polecamy połączenie spływu kajakowego z noclegami w naszym gospodarstwie agroturystycznym. W ten sposób mogą państwo dodatkowo korzystać z innych form aktywnego wypoczynku oraz zwiedzać najpiękniejsze zakątki naszego regionu. Tu odnajdziesz to, co kochasz. Zapraszamy!!!

To zabierzesz ze sobą

Urzekający klimat i malownicze krajobrazy na zawsze pozostaną w Twojej pamięci…

Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy !


Sylwia i Jarek Hołubowicz

Kajaki Strumyk
Kajaki Strumyk

Jarek i Sylwia Hołubowicz

"

Kajaki-Strumyk// firma rodzinna

Jarek i Sylwia Hołubowicz

Spływy kajakowe organizujemy już od ponad 10 lat. Sami kochamy aktywny wypoczynek i naszą pasją staramy się dzielić z naszymi gośćmi. Jeśli chcesz odpocząć na łonie natury i podziwiać przepiękne krajobrazy Suwalszczyzny – postaramy się Ci w tym pomóc.

STRUMYK Zobacz naszą bazę